AK Vertikala Seznam forumov AK Vertikala
Forum alpinističnega kluba Vertikala
 
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   RSS Feed   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Zasebna sporočilaZasebna sporočila   PrijavaPrijava 




Kokrska kocna

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    AK Vertikala Seznam forumov -> Smučanje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
samo



Pridružen/-a: 16.03. 2014, 18:28
Prispevkov: 8

PrispevekObjavljeno: 17 Apr 2016 15:39    Naslov sporočila: Kokrska kocna Odgovori s citatom

Vceraj startam ob 11, ker je za popoldan lepsa napoved. Piha mocan jogozahodnik, kar pa na severni strani ne moti. Hodil sem pocasi, ker sem se spararal za smucanje. Smeri ne poznam, niti nisem iskal opisov, iscem samo snezno linijo katera bo dala slutiti prehod na greben. Davo je smucal v trdem tako da sledi ni videti. Pojavita se dve rampi; zberem zgornjo ker da slutiti prehod v zgornji del. Najprej strmo proti desni, potem strmina popusti, nato naravnost navzgor skozi nekaksen nakazan zleb, kjer je tudi najbolj strmo. Na rampi skoraj popolne razmere, v zlebu pa poledenela zoprna skorja. Visje se odpre flanka in proti levi na greben na ze izkopano policko ,katero sem se malo posiril ,toda se vedno dalec od udobnosti. Odsmucam ob petih popoldan, v zlebu sem se kar narukal in zavijal samo ko je bilo nujno, na rampi pa idealne razmere in tekoce smucanje. Lepa izpostavljena in dolga tura, kar zahtevna tako pac, kot vse na Jezerskem. Ocena nekje med 5 in 6. V Povnovi sem moral dvakrat po par metrov sneti smuci, vedar ne moti in vredno je bilo obiska.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    AK Vertikala Seznam forumov -> Smučanje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


MojForum.si - brezplačno gostovanje forumov. Powered by phpBB 2.